Profil

Taková je... Barush

30. října 2011 v 13:27 | Barush
Jméno: Barbora
Přezdívka: Barush
Věk: 14 let
Motto: Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie
Jednoho březnového dne, se v sedm hodin a deset minut večer, narodila malá holčička. Když ji doktoři podali mamince, zděsila se. Měla šedé vlasy a tak skřivený obličej, že byla její podobnost s Quassimodem znatatelná. A tak začal můj příběh. Příběh kladný a v mnohých případech také záporný. Nevím, jestli pořád vypadám tak vyjukaně, ale nic s tím nenadělám. Rodiče mě pojmenovali podle Barbory Panklové, už tento čin zřejmě vyvolal reakci z mé strany. Miluji psané slovo a mým největším snem je napsat knihu. Deváttým rokem navštěvuji základní školu v tak malé vesnici, že snad ani není nutné psát její název. Školou procházím zdárně, ale nemohu se dočkat, až z ní odejdu. Jsem pesimistický flegmatik (ano, sama se tomu spojení divím!) a ze všeho nejvíce nesnáším svou výbušnou povahu. Dokáže mne frustrovat prakticky cokoli.
Knihy, které mohu číst pořád: Hostitel, Hříšná touha, Stmívání, Vampýrská akademie, Šeptačky, Mrazení, Hladové hry, Na větrné hůrce, Neohrožená...

Autoři: Stephenie Meyerová, Richelle Mead, Maggie Stiefvater, William Shakespeare, Erich Maria Remarque, přečetla jsem skoro všechny knihy od Lenky Lanczové a jako autorku ji uznávám..

Mám ráda hudbu, která dokáže něco vyjádřit. Především : Apocalypticu, 30 seconds to mars, Muse, Bullet for my valentine, Bon Jovi, Evanescence, Epica, Nirvana, Metallica a z česka UDG..

Jsem fanouškem filmů: Twilight (ano, také mne to strhlo), Harry Potter, Zkrocená hora, Forrest Gump, Candy, Počátek, Pan a paní Smithovi, Requiem za sen, Příběh žraloka...

Celebrit jako: Heath Ledger, Emma Watson, Kristen Stewart, Johnny Depp, Tom Hanks, Jennifer Aniston, Will Smith, David Schwimmer, Taylor Kitch, Ian Somerhalder, Kurt Cobain..
Nesnáším vůdce smečky, libový frajery, disney chanel, disney hvězdy, hello kitty, komerční svátky, stále opakující se Talent show, Miley Cyrus!, Ewu Farnou, Biebra, facebook, lidi v kauflandu, disco, trapné ticho, statusy na facebooku, chemii, fyziku, matematiku... a hodně dalších věcí
Tak to jsem já, vůbec jste to nemuseli číst :D jsou to hlouposti, konečně dozvíte se o mně spíše v článcí a tam si můžete každý udělat obrázek, co jsem za člověka. Nic vám vyvracet nebudu, od toho je svoboda projevu.
 
 

Reklama