Hudba

Apocalyptica

3. listopadu 2011 v 15:53 | Barush
Aby to tady neleželo ladem, rozhodla jsem se publikovat první článek zameřený na hudbu. A protože mému přehrávači poslední dobou kraluje finská skupina Apocalyptica, níže si můžete poslechnou pár ukázek a přečíst si o nich. Je mi jasné, že máme každý úplně jiný hudební vkus, ale budu jen ráda, když této skupině příjde na chuť někdo další.
Apocalyptica je, jak už jsem psala, fiská hudební skupina a protože je tato země skutečně bohatá metalovými talenty, i Apocalyptica jim zůstala v mnohém věrná. Svůj heavy metal však zvládají violoncellem. Kromě metalu ovšem bravurně zvládají i klasickou hudbu a instrumentální rock.Tato skupina se proslavila hlavně svými cover verzemi, nejznámější je zřejmě Nothing Else Matters od Metallicy, dále spolupracují s množstvím zpěváků coby doprovodná hudba, ale hlavně se prezentují svými instrumentálními kousky a cello metalem.

Tato skupina si skutečně zaslouží velký obdiv, co skladba to nádherný zážitek, do ukázek jsem vám dala hlavně písničky s featuringem, vím, že spousta lidí nedokáže poslouchat pouze hudbu bez zpěvu, ale i tyto skladby mají hodně co do sebe. Mějte se krásně, budu se snažit ozvat se, co nejdříve.
 
 

Reklama