Celebrity- Bliss

Natalie Portman

5. listopadu 2011 v 14:01 | Bliss
Zdravím! :).. Nebyla bych to já, kdybych nenapsala 1. článek o mé nejoblíbenější celebritě Natalii Portman :). Nat pro mě vždy představovala inspirativní, silnou, chytrou osobnost, která ví, co dělá, jde si za svým cílem, ale i přesto se chová vlídně a přátelsky. Svým osobitým stylem hraní obohacuje každý film a její bezmezný herecký talent přiláká davy diváků a fanoušků do kin.


Natalie Herslag se narodila 9. června 1981 v Iraeli do židovské rodiny. Na svůj původ byla vždy velmi hrdá. Už od mala se zajímala o herecký a tvrdě si za svým snem, hrát jako profesionální herečka, šla. Hned její první filmová příležitost ve filmu Leon (jean Reno, Gary Oldman) se mladičké Natalii (12 let) vyplatila a vyšvihla ji na vrchol dětských hvězd. Dále si zahrála ve významných snímcích po boku hollywoodských es jako Al Pacino či Robert DeNiro (Nelítostný souboj), Susan Sarandon (Kdekoli, jen ne tady- 1. nominace na Zlatý globus),... Opravdový průlom do světa showbuzinessu udělala až s pokračováním trilogie Hvězdné války (Ewan McGregor, Hayden Christensen). Poté už se nabídky jen hrnuly. Natalie si zahrála ve velmi povedených i méně vydařených snímcích. 1. velmi oceňovaný výkon předvedla ve filmu Na dotek (nominace na Oscara a výhra Zlatého globusu). Následovaly filmy jako Návrat do Cold Mountain, Říše hraček, V jako Vendeta, Goyovy přízraky,... Bezpochyby nejlepší výkon své (téměř) 20-leté kariéry si odbyla minulý rok v megatrháku Darrena Aronofského Černá labuť. Určitě se jedná o nejvýznamnější roli. Za ztvárnění křehounké Niny, která se kvůli úspěchu musí změnit vyhrála neuvěřitelných 19 cen!

Natalii film Černá labuť změnil nejen pracovní, ale i osobní život. Potkala při něm svého nastávajícího snoubence Benjamina MIllepieda a má s ním syna Alepha. Pro Natalii byly roky 2010-2011 velmi úspěšné, ale i vyčerpávající, proto se rozhodla (po svém vzoru Audrey Hepburn) věnovat tento rok pouze rodině.


-Jak už jsem psala. Natalie je pro mě velmi inspirativní osobou, mluví nespočet jazyky, vystudovala Harward, má herecký talent, a proto si zaslouží větší pozornost. Opravdu doufám, že se Natalii bude dařit i v osobním životě a že bude nadále natáčet tak skvělé filmy jako Černá labuť! :)
 
 

Reklama